Массаж в Рівному - Трофимчук Ігор Миколайович

Антицелюлітний масаж

Rate this item
(0 votes)

Антицелюлітний масаж - це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності.

Механізм дії: целюліт - це захворювання (або стан), що характеризується зміною структури підшкірно-жирової клітковини, внаслідок порушення обмінних процесів і трофіки (живлення). Як і будь-яке інше захворювання, целюліт простіше попередити, ніж позбутися від нього. До причин розвитку целюліту можна віднести наступні: малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, гормональні порушення, генетична схильність, стреси і т.д. Антицелюлітний масаж забезпечує стимулюючий вплив на тканини, підсилює кровообіг, активізує лімфовідтік, покращує трофіку підшкірно-жирової клітковини, тим самим впливаючи на основні причини розвитку цього захворювання.

Антицелюлітний масаж проводиться в області живота, стегон, сідниць і сприяє моделюванню фігури, зменшення жирових відкладень. Зазвичай, курс займає від семи до п'ятнадцяти процедур, частота проведення яких - два рази на тиждень. В процесі сеансу масажу застосовують особливі гелі, масла і креми, які повинні підбиратися індивідуально. Їх призначення - посилити ефект процедур, розгладити, пом'якшити шкіру, допомогти вивести зайву рідину з організму, позбутися надлишків підшкірного жиру. У клініці естетичної медицини «Грація» використовується італійська косметика "Casmara", яка забезпечує чудові результати по догляду за тілом.

More in this category: Відгуки »
Top of Page