Print this page

Класичний масаж

Rate this item
(0 votes)

Не секрет, що масаж - це унікальна процедура як лікування, так і профілактики різних захворювань. Іноді досить зробити масаж, щоб позбавитися від головного болю, хронічної втоми, здолати скутість рухів або хворобливі відчуття в спині, кінцівках і інших частинах тіла. Найпоширеніший і вживаніший всюди - це класичний масаж. Класичний масаж проводиться за допомогою чотирьох основних прийомів, а саме: погладжування при класичному масажі, розтирання при класичному масажі, вібрація при класичному масажі, розминка при класичному масажі.

Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби. Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану. У кожному індивідуальному випадку, тобто залежно від віку пацієнта, стану його здоров`я і інших показників, класичний масаж є своїм унікальним комплексом механічних дій. Починають проводити класичний масаж з великих ділянок тіла, поступово переходячи до дрібніших. Ця послідовність не випадкова. Вона сприяє поліпшенню лимфо- і кровообіги. Важливе правило класичного масажу - це виконання масажних прийомів по ходу лімфатичних шляхів. Тривалість сеансів класичного масажу в кожному випадку також індивідуальна. Оцінити ж його ефективність можна тільки у тому випадку, якщо зробити масаж повним курсом - від 10 до 15 процедур.

Сприятлива дія класичного масажу на організм людини встановлена ще в давнину. Його використовують, як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Спектр недуг, що піддаються усуненню за допомогою класичного масажу: набряки, болі, ліквідація спайок, усунення проблем, що виникли в статевій сфері чоловіків і жінок. Класичний масаж поширений при проблемах з суглобами і м`язовим апаратом. Швидких позитивних результатів можна досягти як при стомлюваності зв`язок і м`язів, так і для прискорення регенерації травмованих тканин за допомогою класичного масажу.

Класичний масаж є основою для багатьох інших способів дії, які перейняли з нього прийоми і способи виконання. Так розминка при класичному масажі, розтираня, вібрація, погладжування можна зустріти в еротичному, лікувальному, спортивному і інших видах масажів. Класичний варіант масажу відрізняється лише інтенсивністю і тривалістю дії. До речі, ці показники безпосередньо залежать від поставлених цілей, віку масажованого і його стану здоров`я. В деяких випадках один і той же прийом в класичному масажі повторюється по 4-5 разів, в інших - рідше або частіше. У класичному масажі важливо дотримуватися напряму рухів.

Latest from