Массаж в Рівному - Трофимчук Ігор Миколайович
Super User

Super User

Donec ornare tincidunt pulvinar. In sit amet magna a libero ultricies sagittis consectetur at felis. Aliquam at sapien vel sem iaculis dignissim ut sed nibh.

Відгуки

серп. 30, 2016
Published in Massage

Мої послуги:

серп. 25, 2016
Published in Spa rest

 

 

 

 

 

Професійний масаж , класичний, оздоровчий, апаратний

- Корекція хребта (усунення периферичних порушень)

- Регулювання вегетосудинних проблем

- Апаратний масаж (антицилюлітна програма), моделююча програма

- Рефлекс масаж  та рефлекторно - сегментарний масаж

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так хочеться на пляжі вразити всіх ідеальною фігурою та відсутністю целюліту! Один із варіантів – записатися на курс антицелюлітного масажу.

Антицелюлітний масаж - це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності.

Класичний масаж

вер. 03, 2012
Published in Spa rest

Не секрет, що масаж - це унікальна процедура як лікування, так і профілактики різних захворювань. Іноді досить зробити масаж, щоб позбавитися від головного болю, хронічної втоми, здолати скутість рухів або хворобливі відчуття в спині, кінцівках і інших частинах тіла. Найпоширеніший і вживаніший всюди - це класичний масаж. Класичний масаж проводиться за допомогою чотирьох основних прийомів, а саме: погладжування при класичному масажі, розтирання при класичному масажі, вібрація при класичному масажі, розминка при класичному масажі.

Top of Page